Image result for CANOPY CUMMINS GEN SET

کانوپی

کانوپی سایلنت دیزل ژنراتور پوششی است که علاوه بر کاهش صدای دیزل ژنراتور سبب محافظت از آن در برابر شرایط محیطی میگردد. در خصوص ویژگیهای عمومی دیزل ژنراتور سایلنت و مشخصه های آن به صورت تصویری در بخش دیگر توضیح داده شد . در این بخش سعی داریم پس از بیان نکته ای کوتاه، برخی از کانوپیهای دیزل ژنراتور ساخت این شرکت را معرفی نماییم.

باید توجه داشت که نه تنها از نظر ما بلکه در سرتاسر صنعت دیزل ژنراتور در دنیا هرگز کانوپی سایلنت دیزل ژنراتور باعث کاهش توان خروجی دستگاه نمیگردد. اصولاً تمام هنر سازندگان در ساختن این محصول بدون وارد آوردن لطمه ای در کارکرد دیزل ژنراتور سایلنت است. البته این نکته به این معنا نیست که تمام اشکالات به وجود آمده کذب و یا اشتباه است، بلکه این نکته تاکیدی است بر این که محصولات ساخته شده به عنوان یک کانوپی سایلنت، حتی گاهاً شروط اولیه یک کانوپی سایلنت استاندارد را ندارند!

داغ نمودن دیزل ژنراتورهای سایلنت به دلیل استاندارد نبودن مشخصات ابعادی و فنی و رعایت نکردن اصول اولیه ساخت می باشد. الزامی ترین نکته در نظر گرفتن فضای کافی تهویه جهت هوا دهی به دیزل ژنراتور است. به همین دلیل است که عرض شاسی دیزل ژنراتورهای سایلنت بسیار بیشتر از یک دیزل ژنراتور معمولی طراحی میگردد. عریض شدن شاسی دیزل ژنراتور خود نیازمند استفاده از مواد اولیه (ورقهای فلزی) بیشتر، پروسه ساخت طولانی تر و در نتیجه هزینه های بالاتر در میزان رنگ و عایقهای صوتی به کار رفته و … است. بدیهیست که هرگونه نقصان در موارد فوق سبب نا کارآمدی کانوپی سایلنت و انحراف از تولید اصولی این محصول میگردد.

مزایای کانوپی های 

دیزل ژنراتورهای سایلنت ساخت دیزل گستر سپاهان بهترین راندمان کاری و کمترین میزان صدا را دارند. اگر در حال حاضر دیزل ژنراتور اوپن دارید و تمایل دارید که آنرا سایلنت کنید و برای همیشه از مزاحمت صدای آن خلاص شوید، خوش آمدید.

‎ اتاق فلزی عایق صوت و حرارت مخصوص دیزل ژنراتور از جنس ورق آهن فولاد مبارکه با ضخامت ۱٫۵ میلی متر در بدنه و ۴ میلیمتر و بالاتر در ستون ها، رنگ الکترواستاتیک پودری کوره ای، عایق شانه تخم مرغی با ضخامت ۲۵ میلی متر، ابزار و یراق ضد زنگ، مخزن سوخت دیزل ژنراتور برای مصرف ۲۰ ساعت در کف، قلاب حمل و نقل، دارای چهار درب با قفل سوئیچی با قابلیت دسترسی کامل به موتور و ژنراتور در زمان تعمیرات، با قابلیت کاهش صدا به میزان ۳۰- تا ۲۰- دسی بل به میزان ۸۵db@1m و قابلیت کاهش بیشتر صدا بنا به سفارش.

طراحی مهندسی: طراحی حرفه ای و کاملاً منطبق بر شرایط دیزل ژنراتور با رعایت پارامترهای مهم موتور از قبیل میزان صدای موتور، دبی هوای مصرفی موتور، تیپ سایلنسر و قدرت کاهش صدای آن، دبی هوای خروجی از جلوی رادیاتور
کیفیت بالای تولید: استفاده از ورق آهن مرغوب، قفل و لولای ضد زنگ، رنگ پودری الکترو استاتیک، عایق صوتی، چسب و نوار با استانداردهای اروپایی
دسترسی آسان و حداکثری به دیزل ژنراتور برای تعمیرات دوره ای و یا کلی
زمان تحویل کوتاه: تمامی فرآیند طراحی، ساخت و نصب کانوپی روی دیزل ژنراتور در هر نقطه از ایران در ۷ روز کاری انجام می شود.


مطابق با سلیقه کاربر: طراحی کانوپی با توجه به شرایط محیطی و بسته به نوع استفاده کاملاً منطبق بوده و با رنگ دلخواه خریدار تهیه و نصب می شود.
بدون خاموشی و جابجایی: در تمامی مراحل تامین کانوپی، از طراحی تا نصب، دیزل ژنراتور از مدار مصرف خارج نمی شود و تمام مراحل نصب در محل انجام می شود.
اشغال حداقل فضا: قابلیت نصب کانوپی در حداقل فضای ممکن، بدون بروز مشکل در دسترسی به دیزل ژنراتور
آسانی در جابجایی: در جابجایی های کانوپی ها، حتی بزرگترین کانوپی های ساخته شده به راحتی از هم باز شده و دوباره نصب می شود. برای حمل کانوپی به صورت دمونتاژ شده، نصف فضای باری یک پیکان وانت کافی است.

Image result for CANOPY CUMMINS GEN SET